Чудовий тонер для жирної шкіри!Я користуюся цим тонером вже достатньо довго, що можна побачити по тому, скільки його залишилося у баночці. У мене жирна шкіра і він підійшов мені на всі 100%. Добре зволожує, має більш густЧитати далі
Крем чудовийОтримала цей крем як пробник, і він мені підійшов, замовила повний розмір і не пожалкувала, крему вистачило на довго, текстура в нього легка приємна, для моєї сухої шкіри він дуже добре зволЧитати далі
Це знахідка!Я не очікувала вау-ефекту, але ця сироватка реально здивувала 🤍
Шкіра після неї виглядає настільки гладкою і сяючою, ніби той самий ефект “скляної шкіри”, але дуже природно, без жирного блиЧитати далі
Дорогий, але не про ціну☝️Використовуючи крем, зрозуміла, що раніше нічого подібного не було. Легкий, повітряний, робить свою справу) зволожує, освітлює, підсвічує, немає запаху, дорогий ефект ☝️
ПедиДуже люблю застосовувати педи в догляді, і ці просто вау, з однієї сторони в них дуже мʼяка ніжна текстура, а з іншої навпаки. Вони круто відшулушують та борються з недоліками. Я спочатку трЧитати далі