Приємний, легкий гель Сподобалась легка гелева текстура, на літо саме те, що я люблю. Засіб має приємний запах, трішки схожий на цитрусовий, не сушить шкіру, злегка охолоджує навіть) дуже приємний
Неймовірна тануча текстура і свіжість ✨Крем просто супер! Дуже сподобалася його незвична консистенція - легкий крем-гель із дрібними білими капсулами, які моментально тануть під час нанесення. Вбирається швидно, не залишає липкосЧитати далі
Axis yПобачила цей засіб в Тік тоці, але одразу не повірила, що може щось змінитись , але після 3 місяців використання мої запалення та пост акне вже пішли, і це просто неймовірно. Дуже гарний склЧитати далі
ЛайкЧудова сироватка, доволі економна, повністю ії використала, вона чудово зволожує шкіру, та добре допомагає прибрати сліди пост акне.
Я повністю задоволена, тому рекомендую)
Чудовий тонер для жирної шкіри!Я користуюся цим тонером вже достатньо довго, що можна побачити по тому, скільки його залишилося у баночці. У мене жирна шкіра і він підійшов мені на всі 100%. Добре зволожує, має більш густЧитати далі
Мої результати Користуюсь вже більше пів року. І бачу, дійсно, гарні результати. Чудово вирівнює тон шкіри, помітно висвітлює, гарно поєднується з ніацинамідом і не тільки, не липка після нанесення. РекомеЧитати далі
Це новинка в моєму догляді Сироватка дуже класна. Гелеподібна текстура, гарно зволожує але не обтяжує шкіру , надає glow-skin ефект без жирності. Має трохи липкий фініш, але для мене це ролі не грає
Це знахідка!Я не очікувала вау-ефекту, але ця сироватка реально здивувала 🤍
Шкіра після неї виглядає настільки гладкою і сяючою, ніби той самий ефект “скляної шкіри”, але дуже природно, без жирного блиЧитати далі
Сироватка, яка дуже класно допоможе від пост акнеЦя сироватка стала для мене справжнім порятунком від постакне 😍
Легка текстура, швидко вбирається, липка, але для мене це великий плюс бо на неї макіяж ніби прилипає і дуже гарно тримаєтьсяЧитати далі
Змішані відчуттяНа мою комбіновану шкіру підходить на літо. Особливого зволоження не відчула. Трішки підсушує. На літо те що треба. Але швидко закінчилась. Баночку брала 30 мл.
Приємний, легкий гель Сподобалась легка гелева текстура, на літо саме те, що я люблю. Засіб має приємний запах, трішки схожий на цитрусовий, не сушить шкіру, злегка охолоджує навіть) дуже приємний
Неймовірна тануча текстура і свіжість ✨Крем просто супер! Дуже сподобалася його незвична консистенція - легкий крем-гель із дрібними білими капсулами, які моментально тануть під час нанесення. Вбирається швидно, не залишає липкосЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу