Неможливо повірити, що він ще порожній!
Якщо ти додавала у нього щось, увійди на сайт, аби побачити товари і завершити покупку.




Відгуки – 1
У мене були високі очікування, на жаль, мені здається, що це радше освіжаючий спрей. Тут немає ні аромату, ні розмарину. Я не помічаю жодного пом'якшення шкіри, але відчуваю відчуття свіжості. Я використовувала його лише кілька разів... мабуть, йому потрібен час.
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.