👍🏻Хороша сироватка. Вже помаленьку помітно зміни на обличчі. Замовила її щоб зменшити постакне. Вона така кремова по текстурі. Не жирнить шкіру. Навіть я б сказала зволожує вміру. На літо можлЧитати далі
👍🏻Хороша сироватка. Вже помаленьку помітно зміни на обличчі. Замовила її щоб зменшити постакне. Вона така кремова по текстурі. Не жирнить шкіру. Навіть я б сказала зволожує вміру. На літо можлЧитати далі