Приємно вражена якістю💖Тонік дуже сподобався! Має приємну текстуру та добре освіжає шкіру. Після використання шкіра виглядає доглянутою і зволоженою. Окремо хочу відзначити пакування — воно якісне, стильне й вигляЧитати далі
Приємно вражена якістю💖Тонік дуже сподобався! Має приємну текстуру та добре освіжає шкіру. Після використання шкіра виглядає доглянутою і зволоженою. Окремо хочу відзначити пакування — воно якісне, стильне й вигляЧитати далі