Мʼяке відлущенняВіддушки немає. Сам матеріал не зовсім типовий. Наче тканинно-гелевий. Просочення небагато. Рельєфна сторона прям відчувається , а гладка - ніжна. Зважаючи на склад, тут зовсім невелике ввеЧитати далі
Відгук Користуюсь певний час, можу сказати, що пінка добре очищує, але є відчуття стянутості після, обовʼязково треба зволожувати шкіру. Підійде біль жирному типу шкіри, я маю комбінований тип.
маскаотримала цю маску у подарунок. користувалась вперше, та була дуже здивована. маска добре пропитана есенцією, обличчя після неї ну дууууже зволожено. планую і подалі ії купувати ще не один раЧитати далі
Звичайний тонерЧогось супер особливого при використанні не помітила. Немає різкого запаху, приємно наноситься
Загалом 4 з 5 зірочок, за зручне та естетичне панування, за те що не зробило гірше.
ВикористовЧитати далі
Мʼяке відлущенняВіддушки немає. Сам матеріал не зовсім типовий. Наче тканинно-гелевий. Просочення небагато. Рельєфна сторона прям відчувається , а гладка - ніжна. Зважаючи на склад, тут зовсім невелике ввеЧитати далі