Кондиціонер Гарно пахне , але мені не підійшов, волосся стало жорстке і погано вичісується . А от донці підлітку дуже сподобався волосся гладке і сяє . Я і дитина Використовувала з іншим шампунем.
Кондиціонер Гарно пахне , але мені не підійшов, волосся стало жорстке і погано вичісується . А от донці підлітку дуже сподобався волосся гладке і сяє . Я і дитина Використовувала з іншим шампунем.
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу