Я в захваті! У мене нормальна шкіра іноді бувають висипання, цей крем не щільної структури, але добре зволожує. Використовую після активів. Поки що це найкращий варіант для мене
Ідеальна сироватка для заспокоєння та зволоження шкіри Користуюсь цією сироваткою вже деякий час і вона справді дуже добре заспокоює шкіру 💚 Текстура легка, водяниста, швидко вбирається і не залишає липкості. Після використання шкіра стає більшЧитати далі
ПрекраснийДля комбі шкіри або для жирної (у мене комбі схильна до висипань) і особливо на літо підійде шикарно,легенький,приємний і добре зволожує,коли були почервоніння наносила і одразу спадало,комфЧитати далі
Чудовий тонерВодичкова консистенція, запах відсутній. Приємно зволожує шкіру та чудово відновлює! Я користуюсь топічними ретиноїдами, тому це дуже важливо для мене. Обовʼязково буду повторювати!