Маскою задоволенаЧудова маска, шкіра після неї приємна, не липка, не стягнута. Окрім того вона не тільки не викликала почервоніння на моїй чутливий шкірі, а навпаки їх прибрала!
Обов'язково буду замовляти щеЧитати далі
Дайте дваПісля того як спробувала цей тінт я щиро пошкодувала, що не замовила одразу два! Від має приємний сатиновий фініш, не так сушить губи як зазвичай це роблять тінти і чудово тушується.
Маскою задоволенаЧудова маска, шкіра після неї приємна, не липка, не стягнута. Окрім того вона не тільки не викликала почервоніння на моїй чутливий шкірі, а навпаки їх прибрала!
Обов'язково буду замовляти щеЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу