Шикарний кремБрала цей крем вже 4 рази і мамі подарувала. Чудове зволоження, шкіра його дуже любить. Приємний запах, консистенція цікава. Однозначно рекомендую.
Класний нічний кремЦе вже моя 2 баночка крему. Мені подобається, що крем не в баночці, а у тюбику. Таким чином зменшується контакт з руками та повітрям. Сам кремчик гарно лягає, заспокоює шкіру, забирає почервЧитати далі