Непогана сироваткаКористувалась сироваткою більше місяця на ніч, не побачила від неї ніякого ефекту позитивного ефекту, але і гірше не зробила. Магазин дуже подобається! Якісні товари та багато подарунків
Чудова сироватка Легка гелево-водяниста текстура, швидко поглинається в шкіру. Незважаючи на невеликий розмір, її вистачає на довгий час. Немає запаху, тому підходить для чутливої шкіри. Чудово зволожує та зЧитати далі
Базовий кремГарний базовий крем під очі. Особливого ефекту не побачила. Гарно лягає, швидко вбирється. Легко вписується що в денну що в вечірню рутину.
Непогана сироваткаКористувалась сироваткою більше місяця на ніч, не побачила від неї ніякого ефекту позитивного ефекту, але і гірше не зробила. Магазин дуже подобається! Якісні товари та багато подарунків