Круто Хороший якісний крем, єдине справді жирний, для моєї комбі зі схильністю до жирноти був надто важким, трохи забивав пори, але всеодно залишу його собі на зиму, думаю тоді буде просто чудово,Читати далі
ІдеальнийНайкращий пілінг, ідеальний склад. Використовую 1 раз на тиждень, шкіра за 1.5 місяці використання помітно покращилася. Очищає, вирівнює тон, полірує, робить шкіру сяючою і пори менш помітниЧитати далі
Круто Хороший якісний крем, єдине справді жирний, для моєї комбі зі схильністю до жирноти був надто важким, трохи забивав пори, але всеодно залишу його собі на зиму, думаю тоді буде просто чудово,Читати далі