Приємний, легкий гель Сподобалась легка гелева текстура, на літо саме те, що я люблю. Засіб має приємний запах, трішки схожий на цитрусовий, не сушить шкіру, злегка охолоджує навіть) дуже приємний
ТонерКупую цей тонер вже вдруге, дуже задоволена ним. Після вмивання завжди дуже сушить шкіру, користуюсь ним і для обличчя, і для рук. Чудово зволожує, немає липкості, швидко вбирається. ДорожчиЧитати далі
Приємний, легкий гель Сподобалась легка гелева текстура, на літо саме те, що я люблю. Засіб має приємний запах, трішки схожий на цитрусовий, не сушить шкіру, злегка охолоджує навіть) дуже приємний