Подарунок при покупці від 1399 ₴
uk

Тут ще нічого немає.
Але скоро з'явиться щось круте 💫
Слово Ksisters!!

Наскільки є унікальною природа, настільки індивідуальною є і кожна особистість. Спираючись саме на такий підхід і працює корейський бренд Rated Green 🌱 Його основний фокус — це волосся та шкіра голови, але доглядові засоби Rated Green безпечні для всього тіла. Для дівчат, які обирають екологічну продукцію та безпечний догляд за своїм волоссям, Rated Green — вибір №1! 🥰


Заснований у 2006 році, бренд знає, як турбуватися про будь-який тип волосся від кучерявого до прямого, від нормального до сухого тощо. До того ж продукція Rated Green не просто ефективно очищає волосся. Вона живить його і насичує корисними елементами. Не забувають Rated Green і про шкіру голови, піклуючись про її захист та відновлення. 

  • Вся продукція Rated Green створена виключно на основі натуральних інгредієнтів. 
  • У складі відсутні парабени, сульфати й штучні ароматизатори. 
  • Продукція для догляду за волоссям бренду Rated Green ідеально підходить для всіх типів шкіри голови та волосся.

Які лінійки догляду за волоссям Rated Green є культовими?

Кожен продукт бренду Rated Green перевірений часом та позитивними відгуками мільйонів жінок. Особисто ми виділяємо 3 культові лінійки продукції, які змінили світ догляду за волоссям.

  • Real Mary. Використовуючи в якості головних компонентів олію та сік розмарину, шампуні, бальзами та кондиціонери лінійки забезпечують глибоке очищення шкіри та волосся, регулюючи роботу сальних залоз.

Для кого? Для дівчат, у яких проблемна шкіра голови та/або сухе волосся. 

  • Real Tamanu. Продукція цієї лінійки містить олію таману та екстракт гамамелісу. Ці два інгредієнти ефективно заспокоюють та допомагають знизити чутливість шкіри голови. Разом з цим, лінійка також спрямована на те, щоб надати волоссю м’якості та еластичності.

Для кого? Для дівчат, у яких чутлива шкіра голови та/або жорстке/сухе волосся. 

  • Real Grow. Must-have у боротьбі з випадінням волосся, Rated Green використовує кофеїн та розмарин в якості основних інгредієнтів. З їх допомогою стимулюється кровообіг, а волосся стає більш густим та міцним.

Для кого? Для дівчат, яких турбує проблема випадіння волосся.

Проблеми з волоссям та шкірою голови перестануть тебе турбувати раз і назавжди разом з Rated Green! ✨

Підписуючись, я погоджуюся з умовами